Furvlenn hwilans

Марко 12:18

(Зачало 55)

18Дојдоа при Него и садукеите, кои велат дека нема воскресение, па Го прашаа, говорејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index