Furvlenn hwilans

Јован 6:5

(Зачало 18)

5Исус, пак, кога ги подигна очите и виде дека кон Него иде многу народ, му рече на Филипа: – Од каде да купиме леб, за да јадат овие?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index