Furvlenn hwilans

të bërëtë 21:34

34Edhe Avraami erdhi i huajë edhe ndenji shumë dit ndë dhe të Filistejvet.

Konstandin Kristoforidhi 1884 - Libra nga Dhiata e Vjetër (Toskërisht)

© Interconfessional Bible Society of Albania


© Shoqëria Biblike Ndërkonfesionale e Shqipërisë

More Info | Version Index